Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Freezer 36 Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
399x
De ARCTIC Freezer 36 Black is een CPU-luchtkoeler ontworpen voor brede processorcompatibiliteit met ondersteuning voor Intel sockets 1700 en 1851 alsmede AMD AM4 en AM5. Het systeem wordt geleverd met twee 120mm-fans en bereikt een maximale geluidsproductie van 41 decibel. Met een hoogte van 159 millimeter biedt de koeler een compact design dat in de meeste computerkasten past. De constructie maakt gebruik van aluminium en koper voor efficiënte warmtedissipatie. Dit maakt het een veelzijdige optie voor verschillende CPU-platforms.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Hoogte | 159 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4895213704144 |
| Vendorcode | ACFRE00123A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 41.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 50 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 1.85 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Gewicht | 890 gram |
| Hoogte | 159 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,28 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 200 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213704144 |
| Vendorcode | ACFRE00123A |
| Artikelnr | 1128938 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (3)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
LeoDCH
Eerste review
Geschreven bij: Arctic Freezer 36 A-RGB White
Geplaatst: 10-05-2026
5 dagen in bezit
Unexpected!
Silent, easy to install, Thermal paste included
No extra bolt to secure the brackets for a AMD AM4
I’m really impressed with the Arctic 36 cooler. It works well and is very quiet even when it’s under heavy load. The thermal paste that comes with it does a job. My CPU temperatures never went above 60 degrees Celsius during stress testing. After I reduced the voltage on the CPU the temperatures stayed 50 degrees Celsius even when I was running stress tests. That’s excellent for both cooling performance and noise levels. Overall this cooler offers value. It has cooling efficiency and is almost silent. I would definitely recommend the Arctic 36 cooler, to anyone looking for an quiet CPU cooler. (If u have a AMD AM4 motherboard reuse the bolts that are close to the cpu that looks like2 s
★★★★★★★★★★
N00mar
Eerste review
Geplaatst: 27-02-2026
5 dagen in bezit
Voeldoet en stil !
★★★★★★★★★★
JaapBDeventer
Eerste review
Geplaatst: 10-02-2026
7 dagen in bezit
Doet zijn ding!
Binnen 10 minuten geinstalleerd
Goede bouwkwaliteit
Koelt goed
Stil
Minimalistisch zwart
In een wat oudere behuizing met stock AMD koeler mijn CPU van 90+ graden onder load naar 60-65 graden onder load. Super gemakkelijke montage maakt het een compleet, voordelig pakket.
❮
❯
❮
❯



