Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Venturi HP-12 PWM Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart Grijs, Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Fractal Design Venturi HP-12 PWM is een 120mm case fan speciaal ontworpen voor behuizingkoeling. Met een maximale rotatiesnelheid van 1800 RPM biedt deze ventilator een luchtverplaatsing van tot 61 CFM. De PWM-regeling zorgt voor nauwkeurige snelheidsaanpassingen, terwijl het maximale geluisniveau van 31.7 dB relatief stil blijft. Met een luchtdruk van 104.30 mm/H2O biedt deze ventilator efficiënte luchtstroom voor optimale temperatuurbeheersing in uw computerbehuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Geluidsproductie max | 31.7 dB |
| Luchtdruk | 104.30 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 7340172700203 |
| Vendorcode | FD-FAN-VENT-HP12-PWM-WT |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Wit, Zwart |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,2 A |
| Spanning | 12 V |
| Startspanning | 6 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 179 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Luchtdruk | 104.30 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 0 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 31.7 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 10 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 uur |
| Minimum luchtdruk | 26,2 mmH2O |
| Minimum luchtstroom | 15,4 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid met LNA (max) | 400 RPM |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172700203 |
| Vendorcode | FD-FAN-VENT-HP12-PWM-WT |
| Artikelnr | 1007038 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
