Je bent nog niet ingelogd
Silverstone SST-SF140B-ARGB koelsysteem voor computers Moederbord Ventilator 14 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone SST-SF140B-ARGB is een 140mm case fan ontworpen voor computerbehuizingen. Deze ventilator bereikt een maximale snelheid van 2200 RPM en kan tot 120 CFM lucht verplaatsen met een luchtdruk van 4.00 mm/H2O. Met PWM-control bent u flexibel in het aanpassen van de ventilatorsnelheid aan uw behoeften. De ventilator produceert maximaal 38.3 decibel geluid. Een aangename toevoeging is de ARGB-verlichting, waarmee u uw computerbehuizing kunt personaliseren. Dit is een goed presterende case fan voor zowel koeling als visuele uitbreiding van uw setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Geluidsproductie max | 38.3 dB |
| Luchtdruk | 4.00 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4710679816029 |
| Vendorcode | SST-SF140B-ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Aantal vinnen | 4 |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutylene terephthalate (PBT), Polycarbonaat (PC) |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Type ledaansluiting | 4-pin |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Led-stroomverbruik (ventilator) | 2,25 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Nominale netspanning | 0,3 A |
| Startspanning | 7 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 212 g |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Moederbord |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 120 CFM |
| Luchtdruk | 4.00 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 38.3 dB |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679816029 |
| Vendorcode | SST-SF140B-ARGB |
| Artikelnr | 1113871 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
