Je bent nog niet ingelogd
Silverstone Air Slimmer 90 Processor Ventilator 9,2 cm Zwart 1 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Silverstone Air Slimmer 90 is een compacte processorkoelingventilator met een diameter van 92 millimeter. Deze ventilator is ontworpen voor efficiënte warmteafvoer en beschikt over PWM-regeling voor automatische snelheidsaanpassing. Met een maximale snelheid van 2500 toeren per minuut levert de ventilator tot 46 CFM luchtverplaatsing. Het apparaat produceert maximaal 32 decibel, wat relatief stil is. De luchtdruk bedraagt 2,29 millimeter waterkolomhoogte. Dit single-pack bevat één ventilatorunit in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 46 CFM |
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Luchtdruk | 2.29 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4710679815121 |
| Vendorcode | SST-AS90B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,32 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 3,84 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Gewicht | 64 g |
| Hoogte | 15.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 46 CFM |
| Luchtdruk | 2.29 mm/H2O |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsproductie max | 32.0 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 11,3 dB |
| Minimum luchtdruk | 0,11 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 2500 RPM |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679815121 |
| Vendorcode | SST-AS90B |
| Artikelnr | 1151482 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
