Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Blauw 3 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Thermaltake SWAFAN EX14 ARGB is een set van drie 140mm case fans speciaal ontworpen voor computerbehuizingen. Met een maximale snelheid van 2000 RPM leveren deze ventilatoren een luchtverplaatsing van tot 82 CFM en een luchtdruk van 3.17 mm/H2O. De PWM-regeling stelt u in staat de ventilatorsnelheid nauwkeurig aan te passen. Met een maximale geluidsniveau van slechts 34.5 dB bieden zij stille koeling. De RGB-verlichting met 3-pins ARGB-aansluiting voegt esthetische waarde toe aan uw setup. Deze witte fans zijn ideaal voor zowel koeling als visuele customisatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 82 CFM |
| Geluidsproductie max | 34.5 dB |
| Luchtdruk | 3.17 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Zwart 3 stuk(s)
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
€ 79,00
Thermaltake Swafan EX12 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 12 cm Wit 3 stuk(s)
Fan Diameter:
120 mm
Bekijk vergelijking
€ 82,95
Thermaltake Swafan EX14 ARGB Sync Premium Edition Ventilator 14 cm Blauw 3 stuk(s)
Fan Diameter:
140 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 3 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,72 A |
| Spanning | 12/5 V |
| Startspanning | 9 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140, 25 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 82 CFM |
| Luchtdruk | 3.17 mm/H2O |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Geluidsproductie max | 34.5 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Minimum luchtdruk | 2,73 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2000 RPM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 38,8 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 34,5 dB |
| Statische druk ventilator | 3,17 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711475641518 |
| Vendorcode | CL-F184-PL14BU-A |
| Artikelnr | 1161304 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
