Je bent nog niet ingelogd
Noctua NF-A12x25 G2 PWM chromax.black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Noctua NF-A12x25 G2 PWM chromax.black is een 120 mm case fan die zich onderscheidt door zijn stille werking en hoge effiëntie. Met een maximale snelheid van 1800 RPM bereikt deze ventilator een luchtverplaatsing van 63,15 CFM bij een geluidsproductie van slechts 22,5 dB. De PWM-besturing biedt volledige regelingscapaciteiten, waardoor u de ventilator gemakkelijk naar uw behoeften kunt aanpassen. Met een luchtdruk van 3,14 mm/H2O is deze fan geschikt voor diverse kassamontagepunten. Het stijlvolle zwarte design maakt hem een aantrekkelijke aanvulling op moderne computersystemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 63.15 CFM |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Luchtdruk | 3.14 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 9010018100761 |
| Vendorcode | NF-A12x25 G2 PWM chromax.black |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | UL, CE, UKCA, TÜV mark, REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat (PBT), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Vloeibaar-kristalpolymeer (LCP), Rubber |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Zelfstabiliserend oliedruklager (SSO2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 1,8 W |
| Spanning | 13.2 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroom (max.) | 0,15 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht | 195 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 63.15 CFM |
| Luchtdruk | 3.14 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 0 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal snelheden | 4 |
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Minimum luchtstroom | 63,15 cfm |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Pomp gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 150000 uur |
| Rotatiesnelheid ( min) | 0 RPM |
| Statische druk ventilator | 3,14 mmH2O |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 9010018100761 |
| Vendorcode | NF-A12x25 G2 PWM chromax.black |
| Artikelnr | 124 |
| Merk | Noctua |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Martijn82491
Eerste review
Geplaatst: 20-05-2026
5 dagen in bezit
Uitstekend! Prijs kwaliteit is fantastic voor mijn
❮
❯
❮
❯
