Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Momentum 12 Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De Fractal Design Momentum 12 Black is een krachtige 120 mm case fan die zich onderscheidt door een maximale snelheid van 2200 RPM en een luchtstroom van 67.30 CFM. Met PWM-besturing en een geluidsproductie van maximaal 31.3 dB biedt deze ventilator een goede balans tussen prestaties en geluidsproductie, waardoor hij geschikt is voor gebruik in high-end computersystemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Luchtverplaatsing (max) | 67.30 CFM |
| Geluidsproductie max | 31.3 dB |
| Luchtdruk | 2.51 mm/H2O |
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 7340172708841 |
| Vendorcode | FD-F-MO1-1201 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ventilatoren | 1 x |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Ventilator |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Startspanning | 7 V |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Gewicht fan | 163 g |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal schroeven | 4 |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | 4-pin |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Luchtverplaatsing (max) | 67.30 CFM |
| Luchtdruk | 2.51 mm/H2O |
| Fan Snelheid | 350 ~ 2200 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 31.3 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 90000 uur |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 4-Pin |
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( min) | 350 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172708841 |
| Vendorcode | FD-F-MO1-1201 |
| Artikelnr | 255266 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯

