Chieftec BE-10B-300 computer Small Form Factor Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De Chieftec BE-10B-300 is een compact Small Form Factor behuizing geschikt voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 327x95x283 millimeter biedt deze behuizing een compacte oplossing voor kleinere bouwprojecten. De voorzijde is uitgerust met een 80mm ventilator voor basiskoeling. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot maximaal 5 centimeter hoogte en grafische kaarten met een lengte tot 22 centimeter. Dit maakt het een praktische keuze voor gebruikers die een efficiënte, ruimtebesparende computerbehuizing zoeken zonder veel concessies te doen op compatibiliteit.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Chieftec
Max moederbord formaatMicro-ATX
Geïnstalleerde Fans voorkant1x 80mm
Maximum CPU cooler hoogte5 cm
Maximum grafische kaart lengte22 cm
Hoogte327 mm
Breedte95 mm
Diepte283 mm
Verkrijgbaar sindsJuni 2022
EAN753263077882
VendorcodeBE-10B-300
Garantie24 maanden
Toon meer
92,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
2.5" bay totaal 1 x
3.5" bay totaal 1 x
5.25" bay totaal 1 x
Uitbreidingsslots 4
LED Verlichting ✖︎
Dikte van materiaal 0,6 mm
Transparant paneel ✖︎
Geschikt voor Thuis/Werk
Kleur Product Zwart
Materiaal SGCC
Maximum CPU cooler hoogte 5 cm
Soort PC
Form factor moederbord Micro-ATX, Mini-ITX
Vormfactor Small Form Factor (SFF)
Poorten & interfaces
USB aansluitingen 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1)
Audio aansluiting✓︎
Opslagmedia
Cardreader ✖︎
Ondersteunde HDD-groottes 2.5, 3.5, 5.25"
Gewicht en omvang
Breedte 95 mm
Diepte 283 mm
Gewicht 3.71 kg
Hoogte 327 mm
Certificaten
80 PLUS certificatie 80 PLUS Bronze
Energie
Netvoeding 300 W
Vermogenstoevoer locatie Bodem
Koeling
Optionele fan achterkant 1x 80mm
Vloeistofkoeling mogelijk ✖︎
Maximale aantal ventilators voorkant 1
Optionele fan voorkant 1x 80mm
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusief✓︎
Technische details
SSD-vormfactor 2.5"
Volume 9 l
Product informatie
EAN753263077882
VendorcodeBE-10B-300
Artikelnr1057259
MerkChieftec
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2022
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productvideo
Vergelijkbare producten
Chieftec Mesh CS-12B-300 Mini Tower Zwart 300W Behuizing
5x
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Jonsbo D32 PRO Mesh Black Behuizing
22x
. Levertijd:
Meer productinformatie
22x
Jonsbo D32 PRO Mesh White Behuizing
11x
11x
Cooler Master N200 Behuizing
Cooler Master N200 Behuizing
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
Henk
Geplaatst: 03-05-2026
5 dagen in bezit
Kleine HTPC
Omdat geheugen erg duur is wil ik tamelijk oud mATX moedeboard in een kleine kast om te gebruiken in de woonkamer ,om mn verzamelijng foto’s te kijken. Deze kast is leuk, moederboard past precies. De voeding van 300W is ook net genoeg. Enige nadeel er is geen enkele informatie of documentatie bij deze kast. Gelukig heb ik al ervaring en alles wat er in moet is bekend. Er is weinig ruime voor CPU koeling en Ik moet nog een duur-test doen om te zien dat de CPU niet te warm wordt.