Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake The Tower 200 Turquoise Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Thermaltake The Tower 200 Turquoise Behuizing is een compacte Mini-ITX PC-behuizing met een karakteristieke torenvormige design. Het transparante paneel biedt zicht op je interne componenten. De behuizing beschikt over een geïnstalleerde 140mm ventilator aan de achterkant en bovenkant voor optimale luchtstroom. Met afmetingen van 500x300x280mm biedt het ruimte voor CPU-koelers tot 20cm hoogte en grafische kaarten tot 38cm lengte. Een PSU van maximaal 22cm past zonder probleem. Ideaal voor wie een stijlvolle, compacte gaming- of werkstationsetup wil creëren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 500 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Thermaltake The Tower 200 Bumblebee Behuizing
Kleur Product:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake The Tower 200 Racing Green Behuizing
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 129,00
Thermaltake The Tower 200 Bubble Pink Behuizing
Kleur Product:
Roze
Bekijk vergelijking
€ 139,00
Thermaltake The Tower 200 Turquoise Behuizing
Kleur Product:
Turquoise
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Turquoise |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 38 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 7.70 kg |
| Hoogte | 500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans bovenkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Ventilator snelheid | 0 - 1500 RPM |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227539418 |
| Vendorcode | CA-1X9-00SBWN-00 |
| Artikelnr | 1094065 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




