Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Lancool 216 Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
31x
De Lian Li Lancool 216 Black Behuizing is een spacieuse PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 491,7 x 235 x 480,9 mm biedt deze case voldoende ruimte voor gamingrigs en workstations. Het voorzijde bevat twee 160mm fans, de achterzijde één 140mm fan, wat zorgt voor effectieve airflow. Het transparante zijpaneel toont uw hardware. De behuizing ondersteuning een CPU cooler tot 18 cm hoog en grafische kaarten tot 39 cm lang. Met plaats voor een PSU tot 22 cm past deze behuizing goed in elke computersetup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 39 cm |
| Maximum PSU lengte | 22 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 480.9 mm |
| Hoogte | 491.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 160mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 2x 160mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466012920 |
| Vendorcode | LANCOOL216X |
| Artikelnr | 1146217 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
ik658
Herzien: 24-04-2026
6 dagen in bezit
Handige kast
Veel ruimte
Stille ventilatie
Veel onderdelen demonteerbaar
Makkelijk om onderdelen te installeren.
❮
❯
❮
❯





