Je bent nog niet ingelogd
Silverstone ALTA G1M Mini Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Silverstone ALTA G1M is een compacte mini tower behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met afmetingen van 507x200x307mm biedt deze zwarte case een efficiënte layout voor gamingruimtes. De behuizing beschikt over één voorgemonteerde 180mm ventilator aan de onderkant voor optimale luchtstroom. Het ondersteunt grafische kaarten tot 36cm lengte, CPU-koelers tot 15,9cm hoogte en voedingseenheden tot 13cm lengte. Dit maakt de ALTA G1M een praktische oplossing voor mid-range gaming- en werkstationsetups met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 1x 180mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Hoogte | 507 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 307 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 4710679813844 |
| Vendorcode | SST-ALG1MB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 15.9 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 2 |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 307 mm |
| Gewicht | 6.00 kg |
| Hoogte | 507 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 120 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans onderkant | 1x 180mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 180 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 360 mm |
| Optionele fan zijkant | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX, SFX-L |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710679813844 |
| Vendorcode | SST-ALG1MB |
| Artikelnr | 1146665 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




