Je bent nog niet ingelogd
NZXT H5 Flow RGB - White 2024 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
50x
De NZXT H5 Flow RGB - White 2024 is een moderne PC-behuizing die geschikt is voor E-ATX moederborden. Met zijn transparant zijpaneel komt de interne hardware mooi tot uiting. De behuizing is voorzien van twee voorgeïnstalleerde 120mm ventilators voor optimale luchtstroom. Het ontwerp biedt ruimte voor CPU-koelers tot 17 cm hoogte en grafische kaarten tot 41 cm lengte. Met afmetingen van 465x225x430 mm biedt deze compacte behuizing een praktische oplossing voor diverse PC-configuraties. Ideaal voor gamer- of enthusiast-builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 104,90
laatste 90 dagen: 104,90
89,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | SGCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 7.63 kg |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 1,27 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 50,1 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 60,2 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547205861 |
| Vendorcode | CC-H52FW-R1 |
| Artikelnr | 1148648 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Kacper
Geschreven bij: NZXT H5 Flow RGB - Black 2024 Behuizing
Geplaatst: 08-01-2026
11 dagen in bezit
Prachtige kast met genoeg ruimte voor alles
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯





