Je bent nog niet ingelogd
NZXT H5 Flow - White 2024 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
29x
De NZXT H5 Flow in wit is een moderne PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel biedt deze behuizing inzicht in uw hardware. Het komt voorzien van twee voorgeïnstalleerde 120mm fans voor adequate luchtstroom. De ruime binnenruimte accommodeert CPU-koelers tot 17 cm hoogte en grafische kaarten tot 41 cm lengte. Met compacte afmetingen van 465x225x430 mm biedt het een evenwichtige balans tussen functionaliteit en ruimtegebruik. Ideaal voor gaminers en contentcreators die stijl en prestatie combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 465 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Gewicht | 7.43 kg |
| Hoogte | 465 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 360 mm |
| Ventilator snelheid | 1350 - 1700 RPM |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 1,27 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 50,1 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 1,05 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 60,2 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5056547205847 |
| Vendorcode | CC-H52FW-01 |
| Artikelnr | 1148647 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Ziggy the Reviewer
Frequente koper
Geschreven bij: NZXT H5 Flow - Black 2024 Behuizing
Geplaatst: 10-05-2026
56 dagen in bezit
Looks nice but is paper thin.
Looks nice
Thermals
Nice cable management
Very thin metal
Only 2 fans
Definitely one of the better looking cases put there. Compact, nice thermals. Unfortunately, you get only two fans for the price and the case is paper thin so be prepared for lots of bending while building.
❮
❯
❮
❯





