Je bent nog niet ingelogd
Mars Gaming MC-PRISMA Midi Tower Wit Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De Mars Gaming MC-PRISMA Midi Tower Wit Behuizing is een robuuste en stijlvolle pc-behuizing die geschikt is voor ATX-moederborden. Met een transparant zijpaneel, ruimte voor langere grafische kaarten en een maximale CPU-koelerhoogte van 16,2 cm biedt deze behuizing een uitstekende balans tussen prestaties en design. Met afmetingen van 449 x 230 x 525 mm is deze behuizing geschikt voor diverse pc-configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Mars Gaming |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Hoogte | 449 mm |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 525 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 8435693112990 |
| Vendorcode | MCPRISMAW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 89,90
laatste 90 dagen: 89,90
74,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.2 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 20 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Intern |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 525 mm |
| Gewicht | 7.30 kg |
| Hoogte | 449 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8435693112990 |
| Vendorcode | MCPRISMAW |
| Artikelnr | 240527 |
| Merk | Mars Gaming |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
ToineH.
Eerste review
Geschreven bij: Mars Gaming MC-PRISMA Midi Tower Zwart Behuizing
Geplaatst: 27-03-2026
5 dagen in bezit
Prijs kwaliteit zeer goed
Qua gewicht lekker licht
Veel mogelijkheden in je build
redelijk goede plekken waar kabels doorheen kunnen
De panelen zijn makkelijk te verwijderen
Lange schroeven nodig voor de fans onder in kast
Lange schroeven worden niet meegeleverd
Het is een prachtige kast. Wel zijn er die vooraf niet vermeld worden. De onderste fans kun je van onderaf niet aanschroeven. Je hebt dus lange schroeven nodig om je fans van bovenaf vast te maken. Zelfde soort schroeven als de Lianli waterkoeling gebruikt. Deze heb ik moeten nabestellen.
❮
❯
❮
❯





