Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Define 7 XL Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
60x
De Fractal Design Define 7 XL Black Behuizing biedt ruime mogelijkheden voor uitgebreide systemen. Deze XL-behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en beschikt standaard over drie 140mm fans voor optimale luchtstroom. Met interne afmetingen van 566x240x604mm biedt het veel werkruimte. De behuizing accommodeert grafische kaarten tot 36cm, CPU-koelers tot 18,5cm en voedingen tot 25cm lengte. Het steeds populaire Define design combineert functionaliteit met geluidsdemping, ideaal voor wie een spacieuze en stille gaming- of workstation-omgeving wenst.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 566 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 10 x |
| 3.5" bay totaal | 8 x |
| 5.25" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 9 + 2 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, CEB, E-ATX, EE-ATX, EEB, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Gewicht | 16.50 kg |
| Hoogte | 566 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Afmeting geïnstalleerde radiatorventilator achterkant | 120 |
| Optionele fan bovenkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 4 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 4 |
| Optionele fan onderkant | 120,140 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240, 280 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✓︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiatortype achterkant | Enkele radiator |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 77,6 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702047 |
| Vendorcode | FD-C-DEF7X-01 |
| Artikelnr | 375153 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





