Je bent nog niet ingelogd
Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
16x
De Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Black is een ruime PC-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Het ontwerp beschikt over een transparant zijpaneel dat uw hardwarecomponenten goed zichtbaar maakt. De behuizing is voorzien van drie voorgeïnstalleerde 120mm fans voor optimale luchtstroom. Met een maximum CPU-cooler hoogte van 18,5 cm en ruimte voor grafische kaarten tot 46 cm kunnen krachtige systemen worden samengesteld. De afmetingen bedragen 471 mm hoogte, 256 mm breedte en 499 mm diepte, wat een goed uitgebalanceerde vorm oplevert voor moderne gaming- en workstation-setups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Hoogte | 471 mm |
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 499 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 840440402770 |
| Vendorcode | CC-9011314-WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 84,90
laatste 90 dagen: 84,90
69,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas, Kunststof |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 46 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 499 mm |
| Gewicht | 9.10 kg |
| Hoogte | 471 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440402770 |
| Vendorcode | CC-9011314-WW |
| Artikelnr | 973157 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



