Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Epoch XL Black TG Light tint Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Fractal Design Epoch XL Black TG Light tint is een ruime PC-behuizing met ondersteuning voor E-ATX moederborden. Het bevat drie voorgeïnstalleerde 140mm-fans voor efficiënte luchtcirculatie. Het transparante zijpaneel biedt een helder zicht op interne componenten. De behuizing biedt voldoende ruimte voor grote CPU-koelers tot 17,6 cm, grafische kaarten tot 42,5 cm en voedingen tot 29 cm. Met afmetingen van 509 x 240 x 503 mm is het geschikt voor gaming- en high-end workstation-builds. Dit model combineert spacieuze inwendige layout met een modern design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Hoogte | 509 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fractal Design Epoch XL White TG Clear tint Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 124,90
Fractal Design Epoch XL White TG RGB Clear tint Behuizing
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 144,90
Fractal Design Epoch XL Black TG Light tint Behuizing
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 42.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 29 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 503 mm |
| Gewicht | 9.64 kg |
| Hoogte | 509 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 2x 180mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172710387 |
| Vendorcode | FD-C-EPO1X-02 |
| Artikelnr | 974859 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




