Je bent nog niet ingelogd
ADATA Ultimate SU630 960GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ADATA Ultimate SU630 is een 2.5-inch SSD met 960GB opslagcapaciteit, ontworpen voor betrouwbare gegevensopslag en snelle toegang. Deze SATA-gebaseerde drive biedt maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 450 MB/s, wat zorgt voor responsieve prestaties bij dagelijks gebruik. Geschikt voor zowel upgrades van bestaande systemen als nieuwe installaties, de SU630 combineert solide snelheid met ruime opslag in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Interface | SATA |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
| EAN | 4713218469199 |
| Vendorcode | ASU630SS-960GQ-R |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, BSMI, VCCI, KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | QLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Gewicht | 47,5 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 960 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 65.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713218469199 |
| Vendorcode | ASU630SS-960GQ-R |
| Artikelnr | 1030328 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Als je je harde schijf wilt vervangen door een SSD, dan ben je op de juiste plek met ADATAs SU630 ! De SSD is voorzien van de volgende generatie QLC 3D NAND Flash, die een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt. Het komt ook met uitstekende functies en functies, zoals LDPC ECC-technologie. features:
- -3D QLC SSD
- Ideale upgrade, zowel als opslag- als opstartstation
-Ondersteunt prestatieverbetering met dynamische SLC-caching
-LDPC (Low-Density Parity-Check) foutcorrectiecodetechnologie
- Robuust, stil, lichtgewicht, betrouwbaar
- Ondersteunt SMART, TRIM Command en NCQ
Bestand tegen schokken, trillingen en extreme temperaturen
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





