Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte 1TB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
11x
De Gigabyte 1TB 2.5" SSD biedt ruime opslagcapaciteit voor uw bestanden, foto's en toepassingen. Met SATA-interface bereikt deze schijf leessnelheden tot 550 MB/s en schrijfsnelheden tot 500 MB/s, wat zorgt voor snelle gegevensoverdracht en responsieve systeemprestaties. Dit model is geschikt voor zowel upgraden van bestaande systemen als nieuwe installaties, en biedt een betrouwbare oplossing voor dagelijkse computergebruik en opslag.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Interface | SATA |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 4719331804565 |
| Vendorcode | GP-GSTFS31100TNTD |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Gigabyte 240GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 67,95
Gigabyte 256GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 65,95
Gigabyte 480GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 121,95
Gigabyte 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331804565 |
| Vendorcode | GP-GSTFS31100TNTD |
| Artikelnr | 259704 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




