Je bent nog niet ingelogd
Lexar NS100 1TB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
57x
De Lexar NS100 is een 2.5-inch SSD met 1000 GB opslagcapaciteit, ideaal voor het upgraden van uw computer. Met SATA III-aansluiting bereikt dit model maximale leessnelheden van 550 MB/s en schrijfsnelheden van 500 MB/s, wat voldoende is voor dagelijkse taken en toepassingen. De NS100 biedt een goede balans tussen prestatie en capaciteit, waardoor het een praktische keuze is voor gebruikers die meer opslagruimte en snellere gegevenstoegang wensen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lexar |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 843367117222 |
| Vendorcode | LNS100-1TRB |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lexar NS100 128 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
€ 58,95
Lexar NS100 256 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 62,95
Lexar NS100 512 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 109,95
Lexar NS100 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Lexar NS100 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 479,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100,2 mm |
| Diepte | 69,8 mm |
| Gewicht | 34 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 550 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 500 MB/s |
| TBW-classificatie | 512 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843367117222 |
| Vendorcode | LNS100-1TRB |
| Artikelnr | 291967 |
| Merk | Lexar |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




