Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Burst Elite 120 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Patriot Memory Burst Elite is een 2.5-inch SSD met 120 GB opslagcapaciteit, ideaal voor gebruikers die hun systeem willen upgraden. Met SATA III-aansluiting behaalt deze drive maximale leessnelheden tot 450 MB/s en schrijfsnelheden tot 320 MB/s. De compacte vorm factor maakt deze SSD geschikt voor laptops en desktopcomputers. Het Burst Elite-model biedt betrouwbare prestaties voor dagelijkse toepassingen, zoals bestands- en medialibliotheekverwerkingen. Dit is een kosteneffectieve keuze voor snellere systeemopstarten en verbeterde algehele responsiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| SSD Opslagcapaciteit | 120 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
| EAN | 814914027738 |
| Vendorcode | PBE120GS25SSDR |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Patriot Memory Burst Elite 120 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
120 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Patriot Memory Burst Elite 240 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Patriot Memory Burst Elite 480 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
€ 125,95
Patriot Memory Burst Elite 960 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
€ 209,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | QLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 120 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 40.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 320 MB/s |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814914027738 |
| Vendorcode | PBE120GS25SSDR |
| Artikelnr | 302459 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




