Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Burst Elite 480 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
De Patriot Memory Burst Elite is een 2.5-inch SSD met 480 GB opslagcapaciteit, ontworpen voor standaard computergebruik. Dit model maakt gebruik van de SATA III-interface voor verbinding met uw systeem. Met maximale leessnelheden tot 450 MB/s en schrijfsnelheden tot 320 MB/s biedt het een solide prestatieverbetering ten opzichte van traditionele harde schijven. De compacte formaat maakt het geschikt voor laptops en desktops. Dit is een voordelige opslagoplossing voor alledaagse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| SSD Opslagcapaciteit | 480 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
| EAN | 814914027752 |
| Vendorcode | PBE480GS25SSDR |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Patriot Memory Burst Elite 120 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
120 GB
Bekijk vergelijking
€ 49,95
Patriot Memory Burst Elite 240 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
240 GB
Bekijk vergelijking
€ 60,95
Patriot Memory Burst Elite 480 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
480 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Patriot Memory Burst Elite 960 GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
960 GB
Bekijk vergelijking
€ 209,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE/FCC/RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | QLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 480 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 40.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 40.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 320 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 320 MB/s |
| TBW-classificatie | 400 |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Doelwerkbelasting | Mixed Use (MU) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814914027752 |
| Vendorcode | PBE480GS25SSDR |
| Artikelnr | 302462 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




