Je bent nog niet ingelogd
ADATA SU650 2 TB 3D NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ADATA SU650 is een betrouwbare 2TB SSD met 3D NAND-technologie in 2.5-inch formaat. Deze SATA III-drive biedt maximale leessnelheden tot 520 MB/s en schrijfsnelheden tot 450 MB/s, waardoor het geschikt is voor dagelijkse computing-taken. Met 2TB opslagcapaciteit beschikt u over voldoende ruimte voor toepassingen, games en mediabestanden. De SU650 combineert performance met een compacte vorm en is een praktische upgrade voor desktops en laptops die een snellere opslagoplossing nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Adata |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
| EAN | 4711085945884 |
| Vendorcode | ASU650SS-2TT-R |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,5 mm |
| Gewicht | 50,8 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 520 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Minimum operationele temperatuur | 0 °C |
| Schrijfsnelheid (max) | 450 MB/s |
| TBW-classificatie | 1120 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085945884 |
| Vendorcode | ASU650SS-2TT-R |
| Artikelnr | 957831 |
| Merk | Adata |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





