Je bent nog niet ingelogd
Seagate SkyHawk AI ST16000VE005 interne harde schijf 16 TB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Seagate SkyHawk AI ST16000VE005 is een 16 TB interne harde schijf speciaal ontworpen voor AI-toepassingen en geavanceerde surveillance-systemen. Met een SATA III-interface en een rotatiesnelheid van 7200 RPM biedt deze schijf betrouwbare prestaties voor intensieve werklasten. De 512 MB cache helpt bij snellere gegevensverwerkingscycli. Deze 3,5-inch harde schijf is geschikt voor professionele omgevingen die een groot opslagvolume en stabiliteit vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 16000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 512 MB |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8719706441322 |
| Vendorcode | ST16000VE005 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Seagate SkyHawk AI 10 TB 3.5" 10000 GB
Opslagcapaciteit:
10000 GB
Bekijk vergelijking
€ 519,00
Seagate SkyHawk AI ST12000VE003 interne harde schijf 3.5" 12000 GB SATA III
Opslagcapaciteit:
12000 GB
Bekijk vergelijking
€ 559,00
Seagate SkyHawk AI ST16000VE005 interne harde schijf 16 TB
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Seagate HDD 3.5" SkyHawk AI 20TB
Opslagcapaciteit:
20000 GB
Bekijk vergelijking
€ 799,00
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 interne harde schijf 3.5" 24000 GB SATA III
Opslagcapaciteit:
24000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1160,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opstartstroom | 2 A |
| Stroomverbruik (idle) | 6,7 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,2 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 8,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssystemen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 695 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue transfersnelheid harde schijf | 229 MiB/s |
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 240 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 16000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal AI-kanalen | 32 |
| Cache | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719706441322 |
| Vendorcode | ST16000VE005 |
| Artikelnr | 1165353 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



