Je bent nog niet ingelogd
WD HDD 3.5" 26TB S-ATA3 WD260KFGX Red Pro
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
5x
De WD HDD 3.5" 26TB S-ATA3 WD260KFGX Red Pro is een krachtige harde schijf uit de 3,5"-productgroep van Western Digital. Met een opslagcapaciteit van 26 TB en een rotatiesnelheid van maximaal 7200 RPM biedt deze schijf aanzienlijke opslagruimte en prestaties voor veeleisende toepassingen. De SATA III-interface en 512 MB cache zorgen voor snelle gegevensoverdracht en efficiënte prestaties. Deze harde schijf is een robuuste oplossing voor gebruikers die op zoek zijn naar maximale opslagcapaciteit in hun systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 26000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 512 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 718037905501 |
| Vendorcode | WD260KFGX |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
WD HDD 3.5" 14TB S-ATA3 512MB WD142KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
14000 GB
Bekijk vergelijking
€ 479,00
WD HDD 3.5" 16TB S-ATA3 512MB WD161KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 489,00
WD HDD 3.5" 22TB S-ATA3 WD221KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
22000 GB
Bekijk vergelijking
€ 679,00
WD HDD 3.5" 26TB S-ATA3 WD260KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
26000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 40 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 200 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 3,6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1,1 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 6 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 10.2 mm |
| Diepte | 14.7 mm |
| Hoogte | 2.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 287 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 26000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037905501 |
| Vendorcode | WD260KFGX |
| Artikelnr | 968142 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo



