Je bent nog niet ingelogd
WD HDD 3.5" 20TB S-ATA3 WD202KFGX Red Pro
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
3x
De WD Red Pro 3.5" 20TB is een spacious opslagoplossing met SATA III-aansluiting, ideaal voor professionele NAS-omgevingen. Met een opslagcapaciteit van 20TB en een rotatiesnelheid van 7200 RPM biedt deze harde schijf snelle gegevenstoegang. De 512MB cache zorgt voor optimale prestaties bij veelvuldige lees- en schrijfbewerkingen. Dit model van Western Digital is ontworpen voor bedrijfsmatige toepassingen waar betrouwbaarheid en capaciteit cruciaal zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 20000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 512 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 718037902777 |
| Vendorcode | WD202KFGX |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Kies je variant
WD HDD 3.5" 16TB S-ATA3 512MB WD161KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
16000 GB
Bekijk vergelijking
€ 649,00
WD HDD 3.5" 18TB S-ATA3 512MB WD181KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
18000 GB
Bekijk vergelijking
€ 749,00
WD HDD 3.5" 20TB S-ATA3 WD202KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
20000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
WD HDD 3.5" 22TB S-ATA3 WD221KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
22000 GB
Bekijk vergelijking
€ 869,00
WD HDD 3.5" 26TB S-ATA3 WD260KFGX Red Pro
Opslagcapaciteit:
26000 GB
Bekijk vergelijking
€ 999,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 40 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 200 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 3,6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,9 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 6,8 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 6,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 690 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 285 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 20000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037902777 |
| Vendorcode | WD202KFGX |
| Artikelnr | 972443 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚



