Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire 17 A17-51M-711Y 17.3" Intel Core 7 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
2x
De Acer Aspire 17 A17-51M-711Y is een veelzijdige 17.3-inch laptop ontworpen voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Deze laptop beschikt over een krachtige Intel Core 7 150U processor met 10 cores en een maximale snelheid van 5.40 GHz, gecombineerd met 32GB LPDDR5 geheugen en 1TB SSD-opslag voor soepele prestaties. Het Full HD IPS-scherm van 17.3 inch biedt heldere beelden met een resolutie van 1920x1080 pixels. De laptop is uitgerust met moderne connectiviteitsopties waaronder Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, USB-C met Thunderbolt 4, en HDMI-uitgang, waardoor deze geschikt is voor diverse taken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Acer Aspire 17 A17-51M-711Y 17.3" Intel Core 7 laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 7
Geheugen capaciteit:
32 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Acer Aspire 17 A17-51M-574U 17.3" Intel Core 5 120U laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 5
Geheugen capaciteit:
32 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
65
W
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1099,00
laatste 90 dagen: 1099,00
1049,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 48 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Schermdiameter in centimeters | 43,9 cm |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Model | 150U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C (TB4), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Thunderbolt aansluiting | 1 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 402.1 mm |
| Diepte | 256.5 mm |
| Gewicht | 2090 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474081711 |
| Vendorcode | NX.J02EH.002 |
| Artikelnr | 1150454 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯






