Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire 17 A17-51M-70HL 17.3" Intel Core 7 150U laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer Aspire 17 A17-51M-70HL is een veelzijdige 17.3 inch laptop geschikt voor thuis- en kantoorgebruik. Uitgerust met een krachtige Intel Core 7 150U processor (10 cores, tot 5.40 GHz) en ruime 32GB LPDDR5 geheugen voor soepele multitasking. Het matte IPS-scherm biedt heldere beelden in Full HD resolutie. Met 1TB SSD opslag, Wi-Fi 6E, diverse USB-aansluitingen inclusief USB-C 4.0, en HDMI-uitgang. De verlichte toetsen en ingebouwde webcam maken het compleet voor werk en entertainment. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd in dit grijze, slanke ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.2 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Acer Aspire 17 A17-51M-574U 17.3" Intel Core 5 120U laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 5
Geheugen capaciteit:
32 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
Acer Aspire 17 A17-51M-70HL 17.3" Intel Core 7 150U laptop
Kleur Product:
Grijs
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 7
Geheugen capaciteit:
32 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Steel Gray |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 50 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Model | 150U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5 |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 4.0 (Gen3x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Thunderbolt-versie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✖︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 402.1 mm |
| Diepte | 256.5 mm |
| Gewicht | 2090 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474968807 |
| Vendorcode | NX.KZZEH.00G |
| Artikelnr | 1166935 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯







