Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-72ET 15" Core 7 150U laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
De Acer Aspire Go 15 AG15-72P-72ET is een veelzijdige 15.6-inch laptop geschikt voor home en office gebruik. Uitgerust met een Intel Core 7 150U processor met 10 cores en maximaal 5.40 GHz, 24 GB DDR5 geheugen en 512 GB SSD opslag. Het mat IPS-scherm biedt Full HD resolutie met 300 cd/m² helderheid. Connectiviteit omvat Wi-Fi 6, Bluetooth, ethernet en diverse USB-aansluitingen waaronder USB-C met Power Delivery. Met Windows 11 Home, een 53 Wh accu en een gewicht van 1530 gram is dit een compleet pakket voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-50QN 15.6" Intel Core 5 120U laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 5
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 599,00
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-780E 15.6" Intel Core 7 150U laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 729,00
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-72ET 15" Core 7 150U laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 7
Geheugen capaciteit:
24 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Bekijk vergelijking
Huidig
Acer Aspire Go 15 AG15-72P-75H3 15" Core 7 150U laptop
Kleur Product:
Zilver
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core 7
Geheugen capaciteit:
32 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
65
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
reviews
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver |
| Kleurnaam | Pure Silver |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 53 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | ComfyView |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Series 1 |
| Processor Model | 150U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| Batterij-oplaadindicatie | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Meegeleverde Adapter | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357.7 mm |
| Diepte | 234.4 mm |
| Gewicht | 1530 gram |
| Hoogte | 17.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474974044 |
| Vendorcode | NX.JTREH.011 |
| Artikelnr | 1166937 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
PieterB_22
Eerste review
Geschreven bij: Acer Aspire Go 15 AG15-72P-71N3 15.6" Intel Core 7 150U laptop
Geplaatst: 10-04-2026
5 dagen in bezit
Fijne laptop
werkt snel voor kantoortoepassingen
Photoshop en Lightroom werken ook vlot
Ik heb nog geen minpunten ontdekt
Laptop werkt lekker snel. De voorgeïnstalleerde virusscanner heb ik verwijderd, omdat ik al een abonnement heb op een andere virusscanner. Het configureren naar mijn eigen behoefte en het installeren van mijn eigen software verliep vlot. Ik ben erg tevreden over dit apparaat.
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯






