Je bent nog niet ingelogd
MSI Crosshair A18 HX A8WFKG-038NL Ryzen 7 8840HX RTX 5060 Gaming laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Crosshair A18 HX is een krachtige gaming laptop uitgerust met een AMD Ryzen 7 8840HX processor met 12 cores en een snelheid tot 5.10 GHz. Het 18-inch QHD+ IPS-scherm biedt een scherpe 2560x1600 resolutie met 240Hz refresh rate voor vloeide gameplay. Met 32GB DDR5 geheugen, 1TB SSD opslag en de Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen levert deze laptop uitstekende gaming prestaties. Het toetsenbord beschikt over RGB-verlichting en de laptop heeft diverse aansluitingen inclusief USB-C, HDMI en Ethernet. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Cores | 12 |
| Scherm Diagonaal | 18.0 inch (45.7cm) |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 9.2 9.2 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Originele merknaam | MSI |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 90 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 18.0 inch (45.7cm) |
| HD type | Quad HD+ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 12 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Frequentie van processor | 2,9 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 12 MB |
| L3 cache | 64 MB |
| Processor Snelheid | 5.10 GHz |
| Processor aantal threads | 24 |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor Model | 8840HX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen uitbreidbaar | ✓︎ |
| Geheugenlayout | 1 x 32GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Max. TGP (Thermal Graphics Power) | 115 W |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 610M |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 3x USB 3.2 (Gen2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Aansluiting Adapter | USB Type-C |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Audiosysteem | NAHIMIC 3 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | AMD |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | AMD RZ616 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Voedingsadapter Vermogen | 240 W |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5815 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Zone met toetsenbordverlichting | 24-zone RGB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | DC Stekker |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 404 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 3100 gram |
| Hoogte | 29.9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,56 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377418775 |
| Vendorcode | 9S7-184L11-038 |
| Artikelnr | 1167444 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


