Je bent nog niet ingelogd
Dell Docking station WD19S 130W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Dell Docking Station WD19S 130W is een veelzijdige verbindingsoplossing voor laptops. Met zowel USB-A als USB-C aansluitingen biedt deze docking station optimale compatibiliteit met diverse apparaten. De USB Power Delivery van 90W zorgt voor efficiënt laden en snelle gegevensvergelijking. Dit compacte accessoire vereenvoudigt uw werkplek door meerdere apparaten tegelijk aan te sluiten, wat productiviteit en gemak aanzienlijk verbetert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
| EAN | 5397184513972 |
| Vendorcode | DELL-WD19S130W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 35, 74 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 120 - 230 V |
| Netvoeding | 130 W |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 205 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 585 gram |
| Hoogte | 29 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 5120 x 2880 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | -2, 42 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 5, 95 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 6, 61 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 25, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184513972 |
| Vendorcode | DELL-WD19S130W |
| Artikelnr | 1132239 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯