Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX IB-DK7401-CU31 Bedraad USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De ICY BOX IB-DK7401-CU31 is een bedrade dockingstation met USB 3.2 Gen 2 connectiviteit via Type-C. Dit veelzijdige station biedt USB-A en USB-C aansluitingen voor het verbinden van diverse apparaten. Met geïntegreerde kaartlezer kunt u eenvoudig geheugenkaarten gebruiken. Het station ondersteunt USB Power Delivery tot 140 W, ideaal voor het opladen en voeden van laptops en andere USB-C apparaten. Perfect voor gebruikers die hun werkruimte willen uitbreiden met meer connectiviteitsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4250078175155 |
| Vendorcode | IB-DK7401-CU31 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-C |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| USB kabel lengte | 1 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | DC |
| Vermogensverbruik (max) | 240 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 6619800 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C, USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 6 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078175155 |
| Vendorcode | IB-DK7401-CU31 |
| Artikelnr | 1167912 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
