Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic LBA01 hoofdtelefoon/headset
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Conceptronic LBA01 is een koptelefoon/headset gemaakt van robuust zinkmateriaal in een elegant zilveren afwerking. Dit product behoort tot de categorie Sloten en Beveiliging binnen de productgroep Laptops en meer. Met zijn solide constructie en moderne design is de LBA01 geschikt voor dagelijks gebruik. Het zinkmateriaal biedt duurzaamheid, terwijl het zilverkleur accent een professionele uitstraling geeft. Ideaal voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare audio-oplossing met een goed verarbeid uiterlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Materiaal | Zink |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4015867243282 |
| Vendorcode | LBA01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Zink |
| Type product | Anker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 46,6 mm |
| Gewicht | 70 gram |
| Hoogte | 33 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 2.50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8301409000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243282 |
| Vendorcode | LBA01 |
| Artikelnr | 1166836 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯