Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic CUSTODIO01BN kabelslot Zwart 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Het Conceptronic CUSTODIO01BN kabelslot biedt een praktische beveiligingsopl ossing voor uw laptop en andere waardevolle apparatuur. Dit zwarte kabelslot is uitgerust met een 1,8 meter lange staalkabel die flexibiliteit biedt bij het beveiligen van uw apparaat op verschillende locaties. Het compacte ontwerp en de eenvoudige bediening maken het geschikt voor dagelijks gebruik, thuis of onderweg. Dit slot helpt ongewenste diefstal te voorkomen en geeft u gemoedsrust wanneer u uw laptop onbeheerd moet achterlaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4015867235713 |
| Vendorcode | CUSTODIO01BN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Nano |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 58 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Gewicht | 160 gram |
| Hoogte | 1800 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.50 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235713 |
| Vendorcode | CUSTODIO01BN |
| Artikelnr | 957246 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten