Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic CUSTODIO01BS kabelslot Zwart 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
1x
Het Conceptronic CUSTODIO01BS kabelslot in zwart biedt beveiliging voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Met een totale kabellengte van 1,8 meter hebt u voldoende flexibiliteit om uw apparaat vast te zetten aan verschillende vaste objecten. Dit slot is eenvoudig mee te nemen en praktisch voor gebruik thuis, op kantoor of onderweg. Het strakke zwarte design past bij de meeste laptop- en computersetups. Een handige toevoeging aan uw beveiligingsmogelijkheden voor draagbare elektronische apparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4015867235706 |
| Vendorcode | CUSTODIO01BS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 58 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Gewicht | 160 gram |
| Hoogte | 1800 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.50 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235706 |
| Vendorcode | CUSTODIO01BS |
| Artikelnr | 957247 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten