Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic CUSTODIO02BS kabelslot Zwart 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Het Conceptronic CUSTODIO02BS kabelslot in zwart biedt basale beveiliging voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Met een kabellengte van 1,8 meter hebt u voldoende flexibiliteit om uw apparaat vast te zetten aan verschillende objecten. Dit compacte slot is eenvoudig mee te nemen en toepasbaar in verschillende situaties, zoals op kantoor, onderweg of in het openbaar. Het zwarte design past goed bij moderne laptops en accessoires. Een praktische oplossing voor standaardbeveiliging van uw draagbare elektronica.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
| EAN | 4015867235720 |
| Vendorcode | CUSTODIO02BS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Hoogte | 1800 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 4.50 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235720 |
| Vendorcode | CUSTODIO02BS |
| Artikelnr | 957249 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten