Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper NC13PKDB kabelslot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
Het Smartkeeper NC13PKDB is een praktisch kabelslot in blauw, speciaal ontworpen voor beveiliging van laptops en ander waardevolle apparatuur. Dit slot biedt een betrouwbare manier om uw notebook vast te zetten aan vaste objecten, wat diefstal voorkomt op werkplekken, in bibliotheken of tijdens reizen. Met zijn compacte afmeting past het eenvoudig in een laptoptas. Het Smartkeeper kabelslot combineert functionaliteit met gebruiksgemak, ideaal voor gebruikers die hun draagbare apparaten willen beveiligen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Kleur Product | Blauw |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8809534695933 |
| Vendorcode | NC13PKDB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 27 mm |
| Gewicht | 5 gram |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534695933 |
| Vendorcode | NC13PKDB |
| Artikelnr | 975238 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯