Philips B-Line 49B2U6900CH/00 49" Ultrawide Quad HD USB-C 100W Curved VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Philips B-Line 49B2U6900CH/00 is een indrukwekkende 49-inch ultrawide Quad HD monitor met een curved VA-paneel. Met een resolutie van 5120 x 1440 pixels, een verversingssnelheid van 75 Hz en ondersteuning voor DisplayHDR 400 biedt deze monitor een immersieve visuele ervaring. De monitor is voorzien van een USB-C-aansluiting met 100W stroomvoorziening, waardoor hij ook als dockingstation kan fungeren. Deze veelzijdige monitor is een aantrekkelijke keuze voor professionals en thuisgebruikers op zoek naar een breder zichtbaar werkgebied.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie5120 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal49.0 inch (124.5cm)
Refresh Rate75 Hz
Schermverhouding32:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJanuari 2024
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 32:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 140 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 119,2 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,5 cm
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 75 Hz
NTSC-dekking (normaal) 97 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermkromming 1800 R
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 119 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Audio
Ingebouwde microfoon✓︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 124 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 37,5 W
Stroomverbruik (typisch) 48,1 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-C
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 1193 mm
Breedte ( zonder voet ) 1193 mm
Diepte 268 mm
Diepte ( zonder voet ) 164 mm
Gewicht 15.20 kg
Gewicht (zonder voet) 11,6 kg
Hoogte 583 mm
Hoogte (zonder voet ) 373 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 100 W