Je bent nog niet ingelogd
Philips B-Line 49B2U6900CH/00 49" Ultrawide Quad HD USB-C 100W Curved VA monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Philips B-Line 49B2U6900CH/00 is een indrukwekkende 49-inch ultrawide Quad HD monitor met een curved VA-paneel. Met een resolutie van 5120 x 1440 pixels, een verversingssnelheid van 75 Hz en ondersteuning voor DisplayHDR 400 biedt deze monitor een immersieve visuele ervaring. De monitor is voorzien van een USB-C-aansluiting met 100W stroomvoorziening, waardoor hij ook als dockingstation kan fungeren. Deze veelzijdige monitor is een aantrekkelijke keuze voor professionals en thuisgebruikers op zoek naar een breder zichtbaar werkgebied.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 140 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 75 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,2 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 97 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 32:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1800 R |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 119 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Component video sync | Separate sync |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 uur |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105 procent |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Home en Office |
| Officiële goedkeuringen | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV Ergo; TUV/GS; TUV Eyesafe certified; cETLus; EAC; MEPS; PSE; TCO Certified; TCO Certified Edge |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 2 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 124 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 37,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 48,1 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1193 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1193 mm |
| Diepte | 268 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 164 mm |
| Gewicht | 15.20 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 11,6 kg |
| Hoogte | 583 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 373 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HBR3-ondersteuning | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverbetering | SmartImage |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Delta E | 2 |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| KVM switch | ✓︎ |
| LowBlue-modus | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 5 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 85 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | SmartControl |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8712581802554 |
| Vendorcode | 49B2U6900CH/00 |
| Artikelnr | 1107407 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



