Philips 6000 Series 45B1U6900CH/00 45" Ultrawide Quad HD USB-C 100W VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De Philips 6000 Series 45B1U6900CH/00 45" Ultrawide Quad HD monitor biedt een indrukwekkende resolutie van 5120 x 1440 pixels op een groot 45-inch VA-paneel met een 32:9 beeldverhouding. Met zijn 75Hz verversingssnelheid, 4ms reactietijd en ondersteuning voor DisplayHDR 400 levert deze monitor een vloeiende en levendige weergave, ideaal voor productiviteit, entertainment en gaming. De USB-C-aansluiting met 100W vermogenslevering maakt de monitor veelzijdig en eenvoudig aan te sluiten op diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie5120 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal45.0 inch (114.3cm)
Refresh Rate75 Hz
Schermverhouding32:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMaart 2023
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 32:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 114 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 108,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 30,6 cm
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio SmartContrast
Refresh Rate 75 Hz
NTSC-dekking (normaal) 107 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Pixelafstand 0.212 mm
Pixeldichtheid 120 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 123 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 2
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Ingang stroom✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Audio
Ingebouwde microfoon✓︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 113 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 39,4 W
Stroomverbruik (typisch) 46,3 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 1085 mm
Breedte ( zonder voet ) 1085 mm
Diepte 238 mm
Diepte ( zonder voet ) 158 mm
Gewicht 13.00 kg
Gewicht (zonder voet) 9,9 kg
Hoogte 515 mm
Hoogte (zonder voet ) 337 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 100 W