Je bent nog niet ingelogd
Dell S Series S2725HS 27" Full HD 100Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Dell S Series S2725HS is een 27-inch Full HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor werk en entertainment. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een verversingssnelheid van 100 Hz biedt deze monitor vloeiende beeldweergave. Het brede 16:9 beeldformat en IPS-technologie zorgen voor uitstekende kleurweergave en kijkhoeken. De reactietijd van 8 ms maakt deze monitor geschikt voor verschillende toepassingen. Een betrouwbare keuze voor dagelijks gebruik op kantoor of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 8 ms |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 5397184821657 |
| Vendorcode | DELL-S2725HS |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Frequentiebereik horizontaal | 28 - 151 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.3114 mm |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 8 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 21,4 W |
| Vermogensverbruik (max) | 57 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,3 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,3 mm |
| Breedte | 611.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,3 mm |
| Diepte | 200.4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 58,8 mm |
| Gewicht | 6.27 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,49 kg |
| Hoogte | 518.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 356 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 1,3 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Totale Koolstofvoetafdruk | 225 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR |
| HDCP versie | 1.4 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Kleurnaam | Ash White |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 8, 775 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 104, 625 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 16, 2 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 95, 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184821657 |
| Vendorcode | DELL-S2725HS |
| Artikelnr | 1120658 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





