Je bent nog niet ingelogd
HP Series 5 27 inch Full HD with Speakers - 527sa monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De HP Series 5 27 inch Full HD monitor 527sa biedt een grote werkoppervlak met zijn 27 inch scherm en Full HD resolutie van 1920 x 1080 pixels. Het IPS paneel verzorgt brede kijkhoeken en accurate kleurweergave. Met een refresh rate van 100 Hz en reactietijd van 5 ms is deze monitor geschikt voor verschillende toepassingen, van kantoorwerk tot multimedia. Het 16:9 beeldformaat en ingebouwde speakers maken dit een veelzijdig keuze voor thuisgebruik en professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 197498944722 |
| Vendorcode | 94F48E9#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
239,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 113 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 55,3 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,9 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.31 mm |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart/Zilver |
| VESA-montage | ✖︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 2 x |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 23 W |
| Vermogensverbruik (max) | 31 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 607.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 607,9 mm |
| Diepte | 188.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 34,2 mm |
| Gewicht | 3.28 kg |
| Hoogte | 437.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 356 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1832047 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197498944722 |
| Vendorcode | 94F48E9#ABB |
| Artikelnr | 1124497 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯