Je bent nog niet ingelogd
MSI MAG 345CQRDE computer 86,4 cm (34") 3440 x 1440 Pixels UltraWide Dual Quad HD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De MSI MAG 345CQRDE is een indrukwekkende 34-inch ultrawide monitor met een resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een verversingssnelheid van 180 Hz en een reactietijd van 1 ms, biedt deze monitor een soepele en responsieve weergave, ideaal voor gaming en multimedia-toepassingen. De gebogen VA-paneel met HDR-ondersteuning zorgt voor een immersieve kijkervaring. Deze monitor is ontworpen voor gebruikers die op zoek zijn naar een krachtig en veelzijdig beeldscherm.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR Ready |
| Reactietijd | 1 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 70,57 - 268,2 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 180 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR Ready |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 105 procent |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3440 x 1440 |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermkromming | 1000 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 125 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | Nvidia G-SYNC Compatible |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Scharnier | ✖︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Stroom | 3.42 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 797.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 797,5 mm |
| Diepte | 332.3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 158,2 mm |
| Gewicht | 7.75 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,5 kg |
| Hoogte | 518.9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 10 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1887616 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377140805 |
| Vendorcode | 9S6-3DD14H-003 |
| Artikelnr | 1125960 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




