Je bent nog niet ingelogd
AOC Basic-line T2 16T3EA 15.6" Full HD Portable IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De AOC Basic-line T2 16T3EA is een draagbare monitor met een 15.6 inch Full HD IPS-scherm. Het display biedt een resolutie van 1920 x 1080 pixels met een 16:9 beeldverhouding, ideaal voor uitgebreide werkruimte onderweg. Met een reactietijd van 4 ms en 60 Hz refresh rate levert het monitor vloeiende beeldweergave. Het IPS-paneel zorgt voor brede kijkhoeken en accurate kleurweergave. De USB-C-aansluiting biedt eenvoudige connectiviteit voor zowel stroomtoevoer als data-overdracht, wat deze monitor geschikt maakt voor mobiele professionals en content creators.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 4 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 4038986151313 |
| Vendorcode | 16T3EA |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 75 Hz |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 85 graden |
| Kijkhoek verticaal | 85 graden |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.179 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Contrast Statisch | 700 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Portable |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 5 - 25° |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 39,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 50 x 50 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | C |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 7 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 7 kWu |
| Externe adapter | ✓︎ |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 7 W |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 363.7 mm |
| Diepte | 12.5 mm |
| Gewicht | 0.83 kg |
| Hoogte | 229.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986151313 |
| Vendorcode | 16T3EA |
| Artikelnr | 1148174 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


