Je bent nog niet ingelogd
AOC 16T20E2 15.6" Full HD IPS Draagbare monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De AOC 16T20E2 is een compacte draagbare monitor met een 15.6 inch Full HD IPS-scherm, ideaal voor mobiel werken en presentaties. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en IPS-paneel biedt het uitstekende kleurweergave en brede kijkhoeken. De 4 ms reactietijd en 60 Hz refresh rate zorgen voor vloeiende beeldweergave. De USB-C-aansluiting maakt verbinding met laptops en tablets eenvoudig, terwijl het compacte formaat maximale portabiliteit biedt. Perfect voor professionals onderweg die flexibiliteit en kwaliteit combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 4 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4038986133449 |
| Vendorcode | 16T20E2 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 85 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 60 Hz |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.179 mm |
| Pixeldichtheid | 141,21 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Gebruik | Portable |
| Type product | Draagbare monitor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 5 kWu |
| Externe adapter | ✓︎ |
| Stroom | 3 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 5 W |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 11, 15 mm |
| Gewicht | 0.70 kg |
| Hoogte | 224, 226 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986133449 |
| Vendorcode | 16T20E2 |
| Artikelnr | 1168412 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


