Je bent nog niet ingelogd
Philips B-Line 49B2U6903CH/00 49" Ultrawide Quad HD USB-C 100W Curved VA monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Philips B-Line 49B2U6903CH/00 is een indrukwekkende 49-inch Ultrawide Quad HD monitor met een resolutie van 5120 x 1440 pixels. Met zijn 100Hz refresh rate, VA-paneel en DisplayHDR 400 ondersteuning biedt hij een vloeiende, levendige en gedetailleerde weergave. De 32:9 schermverhouding en gebogen design zorgen voor een immersieve kijkervaring. De USB-C aansluiting met 100W stroomvoorziening maakt het eenvoudig om de monitor aan te sluiten op diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 49.0 inch (124.5cm) |
| Schermverhouding | 32:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 200 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 119,2 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 97 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 32:9 |
| Pixelafstand | 0.233 mm |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Scherm resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 500 cd/m² |
| Schermkromming | 1800 R |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 93 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 42 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 37,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 41,85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1193 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1193 mm |
| Diepte | 268 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 164 mm |
| Gewicht | 15.50 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 11,8 kg |
| Hoogte | 586 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 373 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HBR3-ondersteuning | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| KVM switch | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Megapixels | 5 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8712581804763 |
| Vendorcode | 49B2U6903CH/00 |
| Artikelnr | 1148607 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




