Philips B-Line 49B2U6903CH/00 49" Ultrawide Quad HD USB-C 100W Curved VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Philips B-Line 49B2U6903CH/00 is een indrukwekkende 49-inch Ultrawide Quad HD monitor met een resolutie van 5120 x 1440 pixels. Met zijn 100Hz refresh rate, VA-paneel en DisplayHDR 400 ondersteuning biedt hij een vloeiende, levendige en gedetailleerde weergave. De 32:9 schermverhouding en gebogen design zorgen voor een immersieve kijkervaring. De USB-C aansluiting met 100W stroomvoorziening maakt het eenvoudig om de monitor aan te sluiten op diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie5120 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal49.0 inch (124.5cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding32:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2024
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 32:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 200 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 120 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 119,2 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,5 cm
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 97 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermhelderheid (piek) 500 cd/m²
Schermkromming 1800 R
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie, Sync-on-green (SOG)
Export Control Classification Number (ECCN) EAR99
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Grijs
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal Thunderbolt 4-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 2
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Audio
Ingebouwde microfoon✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 93 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 42 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (PowerSave) 37,5 W
Stroomverbruik (typisch) 41,85 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 1193 mm
Breedte ( zonder voet ) 1193 mm
Diepte 268 mm
Diepte ( zonder voet ) 164 mm
Gewicht 15.50 kg
Gewicht (zonder voet) 11,8 kg
Hoogte 586 mm
Hoogte (zonder voet ) 373 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 100 W