Philips 5000 Series 34B2U5600C/00 34" Wide Quad HD USB-C Curved VA monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❯
1x
De Philips 5000 Series is een 34 inch ultrawide curved monitor met WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels, ideaal voor multitasking en professioneel werk. Met een 21:9 schermverhouding en VA-paneel biedt het uitstekende kleurweergave en contrast. De 120 Hz vernieuwingsfrequentie en 4 ms reactietijd zorgen voor vloeiende beeldweergave, terwijl de USB-C-aansluiting moderne connectiviteit en docking mogelijkheden biedt. De gebogen design verhoogt het immersive kijkervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 220 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 104 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Pixeldichtheid | 109,68 ppi |
| Reactietijd | 4 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120 procent |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| HDCP | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 2 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 30° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -180 - 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 20,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 28,3 W |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 807 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 807 mm |
| Diepte | 281 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 112 mm |
| Gewicht | 10.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,64 kg |
| Hoogte | 575 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369 mm |
| HBR3-ondersteuning | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |