Philips 3000 series 34B2U3600CH/00 34" Wide Quad HD 120Hz VA monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❯
De Philips 3000 series 34B2U3600CH/00 is een ultrawide gaming monitor met 34 inch curved VA-scherm en WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een 120Hz verversingssnelheid en 4ms reactietijd biedt het snelle en vloeiende beeldweergave. Het gebogen scherm en 21:9 beeldverhouding creëren een immersief kijkervaring. De monitor ondersteunt HDR10 voor verbeterde beeldkwaliteit en beschikt over USB-C connectiviteit voor uitbreidbare mogelijkheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 190 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 120 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | SmartContrast |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 104 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3440 x 1440 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 120 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| SoftBlue | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bereik kantelhoek | -5 - 30° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -180 - 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 45 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 20 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 21,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 28,26 W |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 807 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 807 mm |
| Diepte | 287 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 107 mm |
| Gewicht | 10.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,82 kg |
| Hoogte | 602 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369 mm |
| HBR3-ondersteuning | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |