AOC E4 CU34E4CW 34" UltraWide Quad HD 120Hz VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
2x
De AOC E4 CU34E4CW 34" UltraWide Quad HD 120Hz VA-monitor biedt een immersieve kijkervaring met een resolutie van 3440 x 1440 pixels op een 34-inch curved scherm. Met een verversingssnelheid van 120Hz, een reactietijd van 4ms en ondersteuning voor HDR10 is deze monitor geschikt voor gaming, productiviteit en entertainment. De USB-C-aansluiting zorgt voor eenvoudige verbinding met diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk AOC
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Contrast ratio (dynamisch) 20000000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 190 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 120 Hz
Resolutieklasse UWQHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.232 mm
Pixeldichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 120,6 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 3.500 : 1
Prestatie
Sync Technologie VESA Adaptive Sync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Local dimming✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
Type bezeldikte Frameloos
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 2
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 21°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 86,36 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 46 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 38 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 808.8 mm
Breedte ( zonder voet ) 808,8 mm
Diepte 252.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 101,5 mm
Gewicht 10.10 kg
Gewicht (zonder voet) 7,33 kg
Hoogte 581.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 365,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W