Je bent nog niet ingelogd
MSI Modern MD342CQPW 34" Wide Quad HD 120Hz VA Curved USB-C monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De MSI Modern MD342CQPW is een 34 inch ultrawide gekromde monitor met UWQHD resolutie (3440 x 1440 pixels) en 120 Hz verversingsfrequentie. Het VA-paneel biedt een reactietijd van 4 ms voor soepel beeldwerk. Dankzij de 21:9 schermverhouding krijg je meer werkruimte voor multitasking en creatieve toepassingen. De monitor beschikt over USB-C connectiviteit, wat handig is voor gegevensoverdracht en apparaten laden. Het gebogen scherm zorgt voor een meeslepende kijkervaring. Dit model combineert ultrawide mogelijkheden met moderne connectiviteitsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9, 21:9 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Paneel Type | VA |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 92 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 16:9, 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | VA |
| Frequentiebereik horizontaal | 70,73 - 178,8 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 119 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | ✖︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | PC, Mac, PS5TM, PS4TM, Xbox, Mobile, Notebook |
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Wit |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -5 - 5° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 51 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroom | 9.47 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 808.6 mm |
| Diepte | 250.6 mm |
| Gewicht | 8.05 kg |
| Hoogte | 424.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 98 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB/CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377151948 |
| Vendorcode | MODERN MD342CQPW |
| Artikelnr | 1170042 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




