Je bent nog niet ingelogd
iiyama G-Master Black Hawk GCB3482WQSU-B1 34" Utra Wide Quad HD 120Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
46x
De iiyama G-Master Black Hawk GCB3482WQSU-B1 is een 34-inch Ultra Wide Quad HD gaming monitor met een 120Hz VA-paneel. Dit scherm biedt een resolutie van 3440 x 1440 pixels, een snelle reactietijd van 0.6 ms en ondersteuning voor HDR400. De curved 21:9 behuizing en USB-C-connectiviteit maken dit een aantrekkelijke keuze voor gamers op zoek naar een ruim, high-performance scherm voor immersieve gaming-ervaringen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Iiyama |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 0.6 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 80000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 180 kHz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | NTSC, sRGB |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 0,6 ms |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.6 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| USB kabel lengte | 1,5 m |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | 5 - 23° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Horizontaal draaibaar | 89 - 89° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,4 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50,2 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26,3 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 50 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort-kabellengte | 1,85 m |
| HDMI-kabellengte | 1,85 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Verpakkingsinhoud | quick start guide, safety guide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 808 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 808 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 290 mm |
| Gewicht | 8.40 kg |
| Hoogte | 578 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 433 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,85 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Tsjechisch, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Nederlands, Pools, Portugees, Russisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, EPEAT Bronze |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4948570125159 |
| Vendorcode | GCB3482WQSU-B1 |
| Artikelnr | 234110 |
| Merk | iiyama |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Ga voorop met de 34" curved GCB3482WQSU Black Hawk met 120Hz verversingssnelheid en 0.6ms reactietijd
Stap in een meeslepende game-ervaring met de 34" GCB3482WQSU-B1 gebogen gamingmonitor. De 1500R kromming omringt je blikveld, waardoor je dieper in je games wordt getrokken én comfortabeler kunt gamen. Het VA-paneel met een ultra-wide 3440x1440 resolutie biedt rijke contrasten en levendige kleuren, waardoor elke gamewereld tot leven komt met haarscherpe details.
Met een verversingssnelheid van 120Hz ziet alles er vloeiend en soepel uit – perfect balans tussen prestaties en beeldkwaliteit. De reactietijd van 0.6ms (MPRT) maakt bewegingen kraakhelder, terwijl HDR400 zorgt voor helderdere beelden en intensere contrasten voor meer realistische visuals. Dankzij FreeSync Premium blijven haperingen en schermscheuren verleden tijd.
Of je nu strakke headshots maakt in FPS-games, racet op topsnelheid of de mooiste open werelden verkent, deze monitor zorgt ervoor dat jij altijd een voorsprong hebt.
CURVED DESIGN 1500R
De 1500R-kromming van het scherm, garandeert een realistische en comfortabele kijkervaring, waardoor je jezelf echt kunt onderdompelen in de game.
120Hz & 0.6ms MPRT
FreeSync™ Premium Technologie
Deze monitor garandeert een lage invoerlatentie en een lage framesnelheidcompensatie, waardoor kraak- of stotterproblemen bij vrijwel elke framesnelheid worden geëlimineerd.
VA-PANEELTECHNOLOGIE
Gegarandeerd een uitstekende contrastverhouding waardoor alle nuances tussen de lichte en donkere kleuren duidelijk zichtbaar zijn.
Black Tuner
De gebruikers kunnen met de Black Tuner de helderheid en de donkere schaduwplekken gemakkelijk aanpassen (lichter of donkerder maken), wat betere weergave prestaties biedt en kan helpen om de vijand eerder te spotten.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Robert
Eerste review
Geplaatst: 17-03-2026
10 dagen in bezit
Een geweldige mooie monitor
bouw kwaliteit curve perfect beeld
totaal niet
Ik heb pasgeleden deze monitor gekocht,en ik kan niks annders zeggen dat het echt een hele mooie monitor is, Hiervoor heb ik alleen maar vlakke schermen gehad,en die voldeden ook,maar nu met deze curved monitor gaat er een nieuwe wereld open,,echt fantastisch. De monitor en de standaard zijn van zeer goede kwaliteit,het scherm kan je naar boven en beneden bewegen en dat gaat echt heel soepel,gewoon met 1 vinger. het beeldscherm is prachtig en kan echt alles aan zonder ghosting of tearing. Ik kan dus zeggen dat ik ontzettend blij ben met deze monitor,en ook de curve die er in zit is ook perfect,je zit gewoon in je spel,en dat is een bijzondere ervaring.
❮
❯
❮
❯




